e-mail
biuro@butrymowicz.pl
telefon
+48 601 175 225
Butrymowicz Usługi Ślusarskie

ProduktyPrzedsiębiorstwo Butrymowicz zajmuje się wykonywaniem rozmaitych wyrobów ze stali nierdzewnej oraz wszelkiego rodzaju stopów metali. Nasze produkty tworzymy z wyjątkową precyzją, używając wyłącznie wysokiej klasy materiałów. Dostosowujemy je w pełni do potrzeb naszych klientów.

 

Produkty stalowe do wnętrz

W modnych współcześnie wnętrzach industrialnych doskonale wyglądają meble stalowe. To minimalistyczne konstrukcje, które odznaczają się wyjątkową estetyką oraz trwałością. Świetnie sprawdzą się zarówno w kuchni, jak też w salonie czy gabinecie.

Jesteśmy producentem mebli stalowych oraz balustrad i schodów metalowych. Zamawiając kilka elementów utrzymanych w tej samej stylistyce, stworzą Państwo wymarzone wnętrze, które będzie funkcjonalne i piękne.

 

Produkty do użytku zewnętrznego

Wykonujemy także elementy wykończenia budynków, wśród których wymienić można:

 

     *balustrady stalowe,

 

      *płoty,

 

     *metalowe ogrodzenia balkonowe,

 

     *schody stalowe.

 

Ponadto zajmujemy się tworzeniem elementów architektury zewnętrznej, takich jak stalowe bramy ogrodzeniowe oraz ławki i altany. Są one idealne do aranżacji na terenie posesji prywatnych i w obiektach użyteczności publicznej.

Dla naszych klientów możemy stworzyć również wszelkie inne elementy. Mamy wiedzę i umiejętności, które pozwalają się nam podjąć każdego wyzwania.

 

Nasza firma jest firmą otwartą na wyzwania stawiane przez Klienta!

facebook
Strona główna    O Firmie      Oferta      Realizacje      Aktualności      Kontakt   
62-200 Gniezno, Napoleonowo 4 - schody, balustrady, konstrukcje, meble, bramy, ogrodzenia,
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych Polityka Prywatności