e-mail
biuro@butrymowicz.pl
telefon
+48 601 175 225
Butrymowicz Usługi Ślusarskie

Balkony, balustrady i schody staloweWysokie umiejętności w zakresie obróbki stali nierdzewnej oraz różnych stopów metali pozwalają nam oferować klientom wykonanie wielu elementów z tych materiałów. Nasza oferta obejmuje balustrady schodowe, balkonowe oraz schody przeznaczone do wyposażania różnego rodzaju obiektów, w tym domów prywatnych, siedzib firm, a także budynków użyteczności publicznej. Dbamy o estetykę i design naszych produktów, a także stale rozszerzamy asortyment. Dlatego wykonujemy też inne elementy wykończenia, w tym bramy stalowe. Ważne jest dla nas, aby stylem oraz technologią pasowały do balustrad schodowych czy tarasowych.

Nasza oferta

Klienci mogą zamówić u nas m.in.:

  • balkony,
  • balustrady schodowe ze stali nierdzewnej,
  • schody stalowe.

Wszystkie elementy wykonane są z zachowaniem najwyższych standardów ze specjalnie dobieranych materiałów, dzięki czemu gwarantują wysoką trwałość przy niskiej podatności na uszkodzenia.

 

Balustrady ze stali nierdzewnej

Klienci zamawiający u nas balustrady ze stali nierdzewnej mogą mieć pewność, że otrzymają produkty, które będą ściśle odpowiadać ich oczekiwaniom. Wykonując konkretne elementy, dbamy o to, aby nie tylko wyróżniały się doskonałymi własnościami technicznymi, ale także były zgodne z estetyką obiektu należącego do zleceniodawcy. Dobrze rozumiemy, że balustrady schodowe pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale także pozostają elementem wystroju wnętrza. Dlatego powinny dobrze komponować się z jego wyposażeniem. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, w którym wykonujemy obróbkę stali nierdzewnej. Dlatego możemy bez większych problemów przygotować balustrady schodowe w klasycznym stylu, jak też w bardziej nowoczesnej formie.

 

Schody metalowe

Oprócz balustrad schodowych ze stali nierdzewnej oferujemy Klientom schody metalowe. Można nam zlecić łączne wykonanie obu tych elementów. Dzięki temu zyskacie Państwo pewność, że schody stalowe i balustrady ze stali nierdzewnej będą się ze sobą dobrze komponować i prezentować jednolitą estetykę. To połączenie dodatnio wpłynie na walory wizualne wnętrz całego obiektu. Szczególnie że schody stalowe są dziś coraz chętniej wybierane nie tylko do przestrzeni biurowych, czy budynków użyteczności publicznej, ale także do domów. Schody metalowe najlepiej komponują się zwłaszcza z wnętrzami w stylu minimalistycznym lub industrialnym.

 

Balkony stalowe

Balkony należą do jednych z najpopularniejszych elementów architektonicznych. Oferują dodatkową przestrzeń użytkową i pozwalają posiedzieć na świeżym powietrzu bez konieczności opuszczania domu. Zdarza się jednak, że na etapie projektowym balkony nie zostały przewidziane. Dziś to już jednak nie problem. Nasza firma może wykonać stylowe balkony stalowe o różnej powierzchni, dobrze dopasowane do architektury danego obiektu.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zamówienia schodów metalowych, balkonów oraz balustrad stalowych od producenta z Poznania.

 

facebook
Strona główna    O Firmie      Oferta      Realizacje      Aktualności      Kontakt   
62-200 Gniezno, Napoleonowo 4 - schody, balustrady, konstrukcje, meble, bramy, ogrodzenia,
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych Polityka Prywatności