e-mail
biuro@butrymowicz.pl
telefon
+48 601 175 225
Butrymowicz Usługi Ślusarskie

Balustrady oraz bramy stalowe w Poznaniu i Gnieźnie - O firmieButrymowicz to przedsiębiorstwo z siedzibą w Napoleonowie w powiecie gnieźnieńskim. Ulokowanie siedziby nieopodal zjazdu z trasy ekspresowej S5, umożliwia jej łatwe odnalezienie.

Nasza firma to zaufany producent ogrodzeń stalowych, działający od wielu lat na rynku. Stawiamy na energiczny i stały rozwój. Wykorzystujemy wiele innowacji w zakresie obróbki stali. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala nam wytwarzać wyroby ze stali nierdzewnej z niezwykłą precyzją. Dzięki czemu nasze produkty, takie jak bramy ze stali nierdzewnej, płoty stalowe czy schody stalowe, charakteryzuje wysoka jakość wykonania.

Lata doświadczeń oraz dziesiątki zrealizowanych projektów, pozwoliły nam uzyskać umiejętności na takim poziomie, że możemy zrealizować niemal każde zlecenie. Jedyne, co nas ogranicza, to prawa fizyki. Dlatego dla naszych Klientów możemy stworzyć produkty ściśle odpowiadające ich potrzebom. Dzięki zdobytej wiedzy możemy im również doradzać w zakresie doboru najlepszych rozwiązań.

ikona Kontakt
ikona_phone Zadzwoń do nas
+48 601 175 225
ikona_email Napisz do nas wiadomość
biuro@butrymowicz.pl
facebook
Strona główna    O Firmie      Oferta      Realizacje      Aktualności      Kontakt   
62-200 Gniezno, Napoleonowo 4 - schody, balustrady, konstrukcje, meble, bramy, ogrodzenia,
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych Polityka Prywatności