e-mail
biuro@butrymowicz.pl
telefon
+48 601 175 225
Butrymowicz Usługi Ślusarskie

Meble staloweNowoczesne biuro potrzebuje odpowiedniego wystroju. W klimacie loftowym czy industrialnym sprawdzą się minimalistyczne meble stalowe. Harmonijnie wpisują się one w przygotowaną koncepcję wnętrza. Wygląd to jednak nie wszystko. Meble spełniają określone funkcje i dlatego powinny zapewniać wysoką funkcjonalność. Równie istotna jest trwałość. Jako producent mebli stalowych wiemy też, że wyposażenie biura wymienia się raczej rzadko, dlatego powinno być wykonane z odpornych i trudnych do uszkodzenia materiałów. Bezkonkurencyjne we wszystkich tych aspektach pozostają nasze meble stalowe.


Estetyka

Meble stalowe wcale nie muszą kojarzyć się z mało atrakcyjnymi konstrukcjami widzianymi w szpitalach czy magazynie. Jako producent mebli stalowych zauważamy, że od wielu lat coraz chętniej inwestują w nie firmy szukające do swoich biur wyposażenia dobrze współgrającego z aranżacjami w minimalistycznym charakterze. Jednak ich estetykę docenia coraz większa rzesza klientów indywidualnych, którzy decydują się nie tylko na meble, ale także schody czy balustrady ze stali nierdzewnej. Urzeka ich surowa i zarazem elegancka estetyka, która świetnie wpisuje się we wnętrza w stylach industrial, vintage czy loft, jak również doskonale łączy się z innymi aranżacjami.


Funkcjonalność

Atrakcyjność naszych mebli podnosi fakt, że jesteśmy im nadać kształt zgodny z życzeniami klienta. Dzięki temu nie tylko prezentują się one zjawiskowo, ciesząc oko pięknym wykonaniem, ale także pozostają wyjątkowo funkcjonalne. Ich użytkowanie jest wysoce komfortowe. Jako producent mebli stalowych mamy własny park maszynowy, w którym zajmujemy się obróbką stali nierdzewnej. To pozwala nam realizować indywidualne zamówienia na meble perfekcyjnie dopasowane do kubatury wnętrza. Pozwolą one na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i nie będą w żaden sposób utrudniać poruszania się w niej.


Trwałość

Nasze meble stalowe to solidne konstrukcje, które wykonujemy z najwyższą starannością. W efekcie nawet po wielu latach użytkowania zachowują swój atrakcyjny wygląd oraz wszystkie funkcje użytkowe. Ich trwałość wynika również z jakości materiałów użytych przy ich produkcji. Zastosowanie wysokogatunkowej stali sprawia, że wykazują one wysoką odporność na uszkodzenia. Gwarantujemy, że ich powierzchnia pozostanie wolna od zarysowań, a także przebarwień. Jesteśmy też producentem mebli ze stali wykorzystywanych w branży gastronomicznej. To szczególna gama produktów, które są niewrażliwe na działanie roztworów chemicznych oraz wilgoci.

facebook
Strona główna    O Firmie      Oferta      Realizacje      Aktualności      Kontakt   
62-200 Gniezno, Napoleonowo 4 - schody, balustrady, konstrukcje, meble, bramy, ogrodzenia,
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych Polityka Prywatności