e-mail
biuro@butrymowicz.pl
telefon
+48 601 175 225
Butrymowicz Usługi Ślusarskie

Elementy architektury ze stali nierdzewnej – Poznań i okoliceKlienci mogą zamówić u nas niemal dowolne elementy wykonane ze stali. Wieloletnia praktyka w obróbce tego materiału pozwala nam tworzyć z niego przedmioty o nawet wyjątkowo misternych i ozdobnych kształtach. W efekcie jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej niestandardowe oczekiwania klientów.

 

Specjalizujemy się jednak głównie w realizacji zamówień na produkty łączące w sobie praktyczne funkcje z wyjątkową estetyką. Należą do nich elementy wyposażenia wnętrz, w tym schody stalowe i balustrady, jak również wyroby ze stali nierdzewnej do ogrodu. Wśród nich znajdują się ławki czy altanki stalowe.

 

Ławki stalowe

Wygodne, trwałe i eleganckie ławki, na których można przysiąść i podziwiać otaczającą przyrodę, to elementy, bez których trudno wyobrazić sobie miejskie parki. Tego typu wyroby ze stali nierdzewnej są nieodłącznym elementem pojawiającym się w najbliższym otoczeniu różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. Także wiele firm, chcąc zaprezentować swoje siedziby jako przyjazne miejsca, decyduje się na montaż ławek.

 

Nie pełnią one bowiem wyłącznie funkcji praktycznej, ale, podobnie jak inne nasze wyroby ze stali nierdzewnej, mogą stać się ciekawą ozdobą podnoszącą walory obiektu. Dotyczy to szczególnie ławek stalowych, które mogą przybierać najróżniejsze formy – od minimalistycznych i oszczędnych, po misternie dekorowane i zaskakujące oryginalnymi kształtami. Będę się pięknie prezentować. Jednak tylko jeśli zostaną wykonane przez doświadczonych specjalistów. Nasi fachowcy od lat zajmują się obróbką stali nierdzewnej, dostarczając komponenty do rozmaitych projektów, jak również gotowe wyroby ze stali nierdzewnej. Zachęcamy do współpracy.

 

Altany stalowe

Altany to konstrukcje, które najczęściej spotyka się w ogrodach. Materiałem, który najczęściej się z nimi kojarzy, jest drewno. Jednak klienci coraz chętniej decydują się na zamówienie altan stalowych. Powodem tego jest fakt, że wyroby ze stali nierdzewnej wykazują one znacznie większą odporność na działanie czynników atmosferycznych niż te wykonane z drewna. W efekcie nawet po upływie długiego czasu pozostaną nie tylko w świetnym stanie technicznym, ale zachowują również swoje walory wizualne. Ponadto zastosowanie stali daje znacznie większe możliwości w zakresie tworzenia konstrukcji o mniej standardowych wymiarach i wyglądzie. Dzięki temu nasze altany stalowe możemy łatwo dostosować do estetyki ogrodu klienta.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Służymy doradztwem oraz wsparciem technicznym na etapie projektu i zamówienia wyrobów ze stali nierdzewnej do wyposażenia ogrodów, altan czy parków miejskich.

facebook
Strona główna    O Firmie      Oferta      Realizacje      Aktualności      Kontakt   
62-200 Gniezno, Napoleonowo 4 - schody, balustrady, konstrukcje, meble, bramy, ogrodzenia,
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych Polityka Prywatności